Ev elektroniği ürünlerinden biri olan televizyonlar, gelişen teknoloji ile paralel olarak gelişmeye ve daha fazla özellik ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bunun yanında yine beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri de teknolojik gelişmelerden payını alıyor. Gerek salon gerek mutfak için birbirinden özel ürünler üretilmeye ve daha fazla özellikler barındırmaya devam ediyor. Son yıllarda popüler olarak tercih edilen ev elektroniği ürünlerinden bir tanesi de televizyonlar. Plazma ile gelişmeye başlayan süreç yerini Lcd, Led ve şimdi de 3D yani 3 boyutlu sisteme bırakıyor. Samsung bu konuda rakiplerini geride bırakıyor ve üstün özelliklere sahip Samsung UE40ES8000 3d led smart full hd tv ile görücüye çıkıyor. 8 serisine ait bu modelde birçok özellik mevcut.

Evlerde kullanılan elektronik ürünler
Evlerde kullanılan elektronik ürünler

Akıllı etkileşim teknolojisini ile artık televizyonu açmak ve kapatmak için kumandaya ihtiyacınız yok. Basit ses komutları ile kanal değiştirebilir, televizyonu açma ve kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özel yüz tanıma teknolojisi ise sosyal hesaplarınıza bağlanmak için sizi şifre girmeye zorlamıyor. Özel yüz tanıma sistemi ile direk Smart Hub ve sosyal hesaplarınıza bağlanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ilgi çekici bir başka özelliği ise televizyon asla  eskimiyor. Özel bir kit sayesinde televizyonu her yıl gelişen teknolojiye ayak uydurarak geliştirmek mümkün. İşlemcisini bir sonraki yıl çıkan yeni işlemci ile değiştirebilir ve çok daha az bir ücret ödeyerek en yeni ve en güncel haliyle tekrar kullanabilirsiniz.

Göz alıcı tasarıma sahip Samsung UE40ES8000 3d led smart full hd tv, akıllı özellikleri ile adından daha çok söz ettirecek gibi duruyor.Kablosuz ağın olduğu yerden internete bağlanabilir, sosyal hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Ürünün ekran boyutu 40 inç yani 102 cm civarı. 3D ve Full Hd görüntü kalitesinin yanı sıra 3 adet HDMI girişi var. Oyun konsolu ve HDMI girişi isteyen birçok cihazı rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Özellikle HDMI giriş sayısının fazla olması ilerleyen zamanlarda size daha kolaylık sağlayacaktır. Bu arada uydu alıcı almanız gerek yok çünkü televizyonda dahili uydu alıcı var. Farklı bir ev elektroniğini kendi bünyesinde bulunduran UE-40ES8000, 30.000.000:1 kontrast oranına sahip ve 800 hz görüntü tarama sağlıyor.Bu ürüne ulaşmak için ise Hizlial’ı tercih edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlar ve özel kampanyaların yanı sıra size indirim kuponu fırsatını da sunuyor. Bu sayede çok daha az bir ücret ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra HepsiBuradayı ve Teknosa web sitesini de ziyaret edebilir.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir