Fitmatik

Kalori hesaplama fitmatik ile artık daha kolay

Fitmatik ile ideal kilonuzu hesaplayabilir, fitmatik yardımıyla yediğiniz besinlerle kaç kalori aldığınızı, kaç kolori harcadığınızı detaylı olarak hesaplayabilirsiniz.   İdeal kilonuzda kalmanız için dengeli beslenmelisiniz. Fitmatik ile besin gruplarına göre gram olarak kaç kalori alacağınızı da hesaplamak mümkün. Hangi besin kaç kalori verdi, bugün toplam kaç kalori aldınız tüm detayları fitmatik ile hesaplayabilirsiniz.

Bakalım kimler ideal kilosunda. Alt bölümden fitmatik ile hesaplayabilirsiniz.

Bunların yanısıra fitmatik ile ideal kiloda mıyım?  Kaç kalori harcadım? Kaç kalori aldım gibi soruların yanıtlarını bulmakta mümkün. Örneğin kaç kalori harcadım bölümüne tıklayarak aerobik yaparak kaç kalori harcadığınızı, yaptığınız işlere ve zamana göre, yaptığınız spor çeşidine göre kaç kalori harcamış olduğunuzu fitmatik ile hesaplamak mümkün.

Tahıllı ve unlu gıdalar tükettiğinizde tüketilen grama göre kaç kalori aldığınızı, et ürünleri yediğinizde kaç kalori aldığınızı, farklı besin gruplarına göre kaç kalori aldığınızı hesaplamakta oldukça kolay ve anlaşılır.

Fitmatik ile ideal kiloda ve formda olup olmadığınızı hesaplarken dürüst olmanız, kilonuzu ve yaşınızı doğru şekilde girmenizde doğru tahmin için oldukça önemli.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir