Soda ile cilt bakımı

Maden suyunun cilt bakımı için kullanılabildiğini biliyor muydunuz? Maden suyu 25 kuruştan, marka nemlendiriciler 50, salyongoz özlü kremler 125 Liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Maden sularının içerisinde yoğun olarak barındırdığı minerallerin, insan cildi üzerinde nemlendirici ve pürüzsüz, parlak bir görünüme kavuştuğu saptanmıştır.

Bu nedenle, kişisel bakım sektöründe maden suyuna ihtiyaç patlama noktasına gelmiştir ve bir çok ünlü kişisel bakım ürünleri üreten firmalar soda şirketleri ile anlaşma yaptığı bilinmektedir.

Sodanın ucuz olması sebebi ile hemen her gün sizde bir pamuk yardımı ile kişisel bakımınızı gerçekleştirebilir, yüksek ücretler vererek aldığınız %100 doğaldır ibaresine yer verilmesine rağmen aslında böyle olmayan ürünleri kullanmak zorunda kalmazsınız. Maden suları sadece ve sadece 25 kuruşa alabilir, bir kabın içerisine bir miktar maden suyu sökerek vücudunuzun yüz ve eller  başta olmak üzere çeşitli yerlerinize pamuk ile sürerek cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir