Modern alyans modelleri

Kegel egzersizi nedir?

Gelin arabası süsleme önerileri

Gelinlik ayakkabıları seçimi nasıl olmalı?

Sodanın kişisel bakım ürünleri arasındaki yeri

Güzellik 4 Temmuz, 03:38'de eklendi

Soda ile cilt bakımı

Maden suyunun cilt bakımı için kullanılabildiğini biliyor muydunuz? Maden suyu 25 kuruştan, marka nemlendiriciler 50, salyongoz özlü kremler 125 Liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Maden sularının içerisinde yoğun olarak barındırdığı minerallerin, insan cildi üzerinde nemlendirici ve pürüzsüz, parlak bir görünüme kavuştuğu saptanmıştır.

Bu nedenle, kişisel bakım sektöründe maden suyuna ihtiyaç patlama noktasına gelmiştir ve bir çok ünlü kişisel bakım ürünleri üreten firmalar soda şirketleri ile anlaşma yaptığı bilinmektedir.

Sodanın ucuz olması sebebi ile hemen her gün sizde bir pamuk yardımı ile kişisel bakımınızı gerçekleştirebilir, yüksek ücretler vererek aldığınız %100 doğaldır ibaresine yer verilmesine rağmen aslında böyle olmayan ürünleri kullanmak zorunda kalmazsınız. Maden suları sadece ve sadece 25 kuruşa alabilir, bir kabın içerisine bir miktar maden suyu sökerek vücudunuzun yüz ve eller  başta olmak üzere çeşitli yerlerinize pamuk ile sürerek cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Replika
Leke tedavisi

Leke tedavisi

0
0
24 Kasım, 21:38
Göz şişmesi nasıl geçer?

Göz şişmesi nasıl geçer?

0
0
4 Kasım, 17:47
Kepeği önleme yöntemleri

Kepeği önleme yöntemleri

0
0
31 Ekim, 23:05
Pratik bakım sırları

Pratik bakım sırları

0
0
8 Mayıs, 23:05
Topuz saç yapımı

Topuz saç yapımı

0
0
30 Ekim, 21:47
Göz makyajı yapılışı

Göz makyajı yapılışı

0
0
21 Ekim, 04:26