İstikbalin gözde deri modellerinden olan İstikbal Elitra koltuk takımı birbirinden güzel renk tonlarından oluşuyor. Beyaz renk alternatifinin yanısıra İstikbal bu model için; siyah ve kahverengi renk tonlarında da koltuk takımı üretimi gerçekleştirmiş.

Elitra koltuk takımı ev hanımları için oldukça şık bir salon oluşturabilmelerini sağlayacak niteliklere sahip. Beyaz renk tonu siz kadınlarda çabuk lekelenir düşüncesi uyandırsa da bu konuda endişeniz. Deri olması nedeniyle kolaylıkla silinebilir.

Renk tonu olarak koltuk takımınızda koyu renkleri de tercih edebilirsiniz ama beyaz boyalı bir odada beyaz renk odayı  daha da açacak ve misafirlerinize iç ferahlatıcı bir ortam hazırlayacaktır.

Alt bölümde İstikbal Elitra koltuk takımının resimlerini sizler için sergiliyoruz;

Resimlerden de görebileceğiniz gibi İstikbal Elitra Koltuk Takımını; üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltuktan oluşan sette salon genişliğinize göre bir adet üçlü bir adet ikili ve iki adet tekli koltuk gibi bir seçim yapabilirsiniz. Oda genişliğinize göre sayıları artırmak mümkün. İstikbalin en güzel özelliklerinden biri de geniş odalar için setteki sayıyı fiyat farkını ödeyerek artırabilmeniz.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir