Zengin erkek tavlama sanatı

Zengin erkekleri tavlayıp yeni bir ilişkiye başlayarak evlenmeyi düşünüyorsanız, kendinize zengin bir koca tavlamak istiyorsanız bu yazımız size yardımcı olabilir.

Zengin erkek tavlamak isteyen bir kız düşünelim. Kızımızın adı Ayşe olsun. Ayşe 27 yaşında evde kalma korkusu yaşayan, kemale ermiş ve artık zengin bir eş bulup evlenmeyi düşünsün. 🙂 İşte Ayşe’nin yapması gerekenler.

Erkek tavlama yöntemleri

Zengin bir erkek tavlayabilmek için öncelikle bir hedef yani erkek belirlenir. Bilgi çok önemlidir. Eşten, dosttan onu tanıyan kişilerden bilgiler toplamalıyız. Nelerden hoşlanır, hangi cafelere gider, eski kız arkadaşları kimler, nasıl kızlardan hoşlanıyormuş gibi bulabildiğimiz kadar bilgi bulmalıyız.

İlk adım sizi farketmesini sağlamak olmalıdır. Bunun için tavlamak istenen erkek ile aynı cafeye vs. gidebilirsiniz. Direk bakışlar sergilemeden nasıl dikkatini çekeceksiniz? Bu noktada yaşayacağınız en büyük sorun bu. Giyiminiz, kıyafetiniz, makyajınız ve çevreyle olan ilişkiniz bu noktada çok önemli. Ondan tarafa bakarak hafif bir gülümseme genel olarak işinizi görecektir. Ama öyle bir gülümsemelisiniz ki bana mı gülümsedi şeklinde kafasında soru işareti canlanmalı.

Dikkatini çektiğinizi varsayıyoruz. Bu noktadan sonra zengin erkeği tavlamak için yapmanız gereken yokmuş gibi davranmak. Siz oltayı denize attınız ve yemi yuttu artık. (Bizim yöntemimizle ya da kendiniz bir yöntem belirleyerek)

Sonrasında arkadaş çevreniz ile bir şekilde aynı ortama girdiğinizi aynı masada arkadaşlarınızla beraber oturduğunuzu varsayıyoruz. Yapmanız gereken şey meraklı sorular sormamak, ilgiliymiş gibi davranmamak olmalı.

Sonrasında erkeğin bakışlarını takip edin ama tabi ki bunu çaktırmayın. Üstünüzde bakışlarının yoğunlaştığını hissederseniz ya da sizle konuşursa konuşmaya başlayabilirsiniz. İlk etapta o meraklı olsun ve genel soruları o sorsun. Siz bir adım öndesiniz çünkü ilk araştırmanızı yaparak hoşlandığı müzikleri biliyorsunuz, filmleri biliyorsunuz. Cafede müzik çalarsa şu müzik çalsa da dinlesek diyebilirsiniz, film konusu açarak şu film çok güzeldi diyebilirsiniz. Bunları da yaptığınızda tavlamak istediğiniz zengin erkek sizinle ne kadar uyumlu olduğunu düşünmeye başlayacaktır.

Vücut diline bu esnada çok dikkat etmelisiniz. Vücudu tamamen size mi dönük yoksa masadan sanki kalkıp gidecek gibi mi oturmuş bunlar ince detaylar. Yüzü size dönükse ve gözleri parlıyorsa problem yok demektir.

Erkek tavlama teknikleri

Kadın olarak karşı tarafa sizinde ondan etkilendiğinizi belirtmenin zamanı yaklaştı artık. Tavlamak istediğiniz erkeğe sizde merak ettiğiniz basit soruları sorabilirsiniz. Bu esnada tedirginlik ve korku belirtisi, stres belirtisi olan tırnağınızı yemek, saçlarınızı oynamak gibi hareketler yapmamaya özen gösterin. Rahat davranın. Yanında rahat davranmanız sizi kendine yakın hissetmesini sağlayacaktır. Eğer karşınızdaki erkek masaya bakıyorsa, masa üstündeki bir şeylerle oynuyorsa strestedir ve utangaç bir kişiliğe sahiptir. Bazı adımları sizin atmanız daha uygun olacaktır.

Artık tanıştınız ilk etkilenme ve konuşma gerçekleşti. Sonraki aşama tavladığınız zengin erkeğinizi elinizde tutmanız. Bunun içinde her zaman kadın olduğunuzu unutmayın ve dişiliğinizi çok düzgün kullanın.

Bazen bir şeyi istediğinizde sempatik şekilde çocuk gibi inatçı olun ve onu baştan çıkararak ısrarınızı sürdürün. Kaliteli iç çamaşırları, kaliteli giyim, sizi ve fiziğinizi yani güzelliğinizi yansıtacak makyaj ise daima uyduğunuz kurallar olmalı.

Artık zengin koca bulma işlemini tamamladığınızı varsayarak yeni tavladığınız zengin erkeğinizle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Tabi ki unutmayın aşk olmadan, sevgi olmadan hiç bir şey olmaz. Bizim yazdıklarımız ilişkinize sadece bir başlangıç oluşturabilir.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Sohbete katılın

2 yorum

  1. Güzel taktiklerden bahsetmişsiniz. Bakalım kafamda bir erkek var deneyeceğim taktiklerinizi. Teşekkürler taktikler için 🙂

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir