Bambi ayakkabı modelleri yeni sezonunu sizler için araştırdık. Güzel ve pastel renkler kullanılan ayakkabı modelleri siz kadınları oldukça şık gösterecektir.

Resimlerine yer verilen bambi ayakkabılar arasından sizinde beğeneceğiniz mutlaka bir adet var. Alt bölümde 2012 ilkbahar ve yaz tüm ayakkabı modellerini bulabilirsiniz.

Bambi markası 1966 yılında üretime başlamış olan oldukça köklü firmalardan olup bünyesinde çok iyi tasarımcılar çalışmaktadır. Ürettikleri ayakkabı modelleri ile modayı belirleme noktasında kaliteli işler çıkarmaktadırlar.

Fiyat olarakta çok pahalı olmayan bambi ayakkabı modelleri aynı zamanda oldukça sağlam ve dayanıklı.

Cıvıl cıvıl renk tonlarının kullanıldığı modeller oldukça şık ve gösterişli duruyor. İnsanın tüm modelleri alası gelmiyor desek yalan söylemiş oluruz. Daha öncede sizler için şuradaki yazımızda da geçmiş yılların bambi ayakkabı modellerinden bazı örnekler sunmuştuk.

Alt bölümde eklenen Bambi ayakkabı resimleri incelemeniz için sizlere sunulmuştur.

 

Üst bölümden beğenmiş olduğunuz bambi ayakkabı modellerini bulunduğunuz illerde en uygun fiyatlarla nerelerden bulabileceğiniz konusunda elimizden geldiğince yardımcı olabilirir. 2012 yılına ait en yeni Bambi ayakkabıların tamamı üst bölümde listelenmiştir.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Sohbete katılın

8 yorum

  1. Gerçekten harika modeller var. Bu kadar çeşidi olduğunu bilmiyordum bambi ayakkabının. Çok teşekkürler.

  2. İlk sırada en sağdaki modele resmen bittim ya. Mağazaya gidip bakacağım bakalım.

    1. Bambi’den kesinlikle şaşmam ayakkabı konusunda en iyi markadır bana göre.

  3. Çok şık ayakkabı modelleri var bilhassa 3. fotoğraftaki hayatta gördüğüm en iyi ayakkabılardan biri. Teşekkürler Kadın Pasaj.

  4. Fiyatları pahalı olmasa ilk tercih edeceğim marka Bambi’dir. Bana biraz pahalı geliyor başkasına göre nasıldır bilemem.

    1. Aslında bazı modelleri oldukça uygun fiyata satılırken bazıları çok pahalıya satılabiliyor. Genel olarak uygun denebilir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir