2012 gelinlik modellerini ve resimlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. En yeni ve her modelde gelinlik resimleri arasında sizin hayallarinizi süsleyen bir adet mutlaka var. Model olarak ise kuyruklu, dantelli, işlemeli gibi birçok gelinlik modeli seçeneği mevcut.

Kim istemez ki bembeyaz gelinlik giyip evlenmeyi, yeni bir yuva kurmayı. Gelinlik her genç kızın zamanı gelince giymeyi arzuladığı, bütçeye göre kimi zaman kiralanan, kimi zaman satın alınan bir giyecektir. Gelinlik modellerinde genellikle yaz ayları için daha rahat kumaşlar ve beyaz renk tonları tercih edilebilir.

Peki kafanıza takılan en büyük sorunun cevabı ne? Gelinliğimi satın mı almalıyım yoksa kiralamalı mıyım? Bu hepimizin gelinlik aklımıza gelince aklımıza gelen bir sorudur. Bu tamamen sizin bütçenizle alakalı bir durum fakat satın alırken 2000 TL olan bir gelinliğin fiyatı, eğer kiralamak isterseniz 1500TL gibi bir fiyata düşüyor. Aradaki 500TL çok büyük bir fiyat değil gibi görünüyor ama geçinmenin zor olduğu zamanımızda o 500TL ile düğününüzde 7 katlı bir pasta yaptırılabilir. Yani bize sorarsanız güzel bir gelinlik modelini uygun olmasa da en azından satın almaya göre daha uygun bir fiyata kiralamak.

Şimdi sizleri yüzlerce gelinlik modelimizden size uygun olan gelinliği bulmaya davet ediyoruz. Yorum olarak alt bölümden modeller ile ilgili görüşlerinizi yazabilir kafanıza takılanları sorabilirsiniz.

 

Bu kadar gelinlik modeli içinden siz kadınlar için en beğendiğimiz bir adedini kadın pasaj ekibi olarak seçtik. Biz alt bölümdeki modeli beğendik;

Umarım sizlerde beğenirsiniz. Beğendiğiniz modelin üstüne durunca; resmin üstünde: gelinlik_modeli_numarası yazar numarasını yazarsanız yorum olarak burdan güzel yada şurası şu şekilde olmalıydı şeklinde yorum yapabiliriz. Yada nereden bulunup satın alınabilir bunu burada yorumlayabiliriz.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Sohbete katılın

3 yorum

  1. Gerçekten güzel gelinlik modelleri paylaşmışsınız. Ben örnek olarak en sonda verdiğiniz modeli çok beğendim. Düğünüm geldi şimdi aklıma. 🙂

  2. İkinci sıradaki gelinlik modeli 106 olan model çok hoşuma gitti. Düğünüm seneye benimde inşallah benzer bir gelinlik alacağım. Sizin seçiminizde güzel ama gelinliğin alt kısmı biraz sade gibi.

  3. Evet sizin seçtiğiniz modelde güzelmiş. Genel olarak biz daha sade bir seçim yapmıştık. Tabiki kişiden kişiye değişir zevk meselesi birazda. Sizin seçtiğinizde sanki biraz mat gibi ama…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir