Modern alyans modelleri

Kegel egzersizi nedir?

Gelin arabası süsleme önerileri

Gelinlik ayakkabıları seçimi nasıl olmalı?

Burun estetiği ve kadınlar

Güzellik 2 Haziran 2011
526 okunma

Dünya üzerinde güzelliği ile anılan tüm kadınlar da ilk dikkat çeken organ burundur. Burunun hokka şeklinde olan yapısı erkekler açısından etkileyici bir unsur olarak kullanılmaktadır. Burnun küçük olmasındansa burnun yüz şekline uygun bir yapıya sahip olması daha da önemlidir.

Son dönemlerde kadınların en fazla ilgi gösterdiği operasyon burun estetiğidir. Bunun temel sebebi ise gelişen teknolojiye paralel olarak burnun kolay bir şekilde düzeltilmesinin mümkün olmasıdır. Aynı zamanda burun estetiği sadece burunla alakalı bir durum değildir. Daha çok burun yapısı kolay nefes alma horlama gibi sebeplerden dolayı da sıklıkla yapılan bir estetiktir.Uzmanlar burundan alınan kemiğin zaman içerisinde estetik yaptırmadan önceki duruma göre daha kolay uykuya dalınmasına sebep olduğunu belirtmektedir.

Estetik bu sebepten büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda kaş ve burun arasında bulunan kemiklerin de düzeltilmesi son zamanlarda sıklıkla yaptırılan operasyonlar arasında yer almaktadır.

Bütünüyle estetik operasyonları kadınların istedikleri bir şeydir. Öncelikle kaşa yapılan operasyonlar ile kaşların düşmesinin engellenmesi, dudağa koyulan silikon yardımıyla dolgunlaştırılması ve göz çukuru üzerinde yapılan etkiler ile kadının yüzünün bütünüyle değiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Estetik merkezlerinin de bu konularda sundukları paket hizmetleri sayesinde kadınlar istedikleri hizmetten ard arda faydalanabilmektedir. Ama son ödnemde burun ve estetik üzerinde o kadar çok geliştirme yapılmıştır ki, bayanlarda burun kemiğinin kırılmasına sebep verilmeden kolaylıkla ameliyat yapılması mümkün olmaktadır. Bu olay birkaç sene öncesine kadar hayalken günümüzde burun üzerinde yapılacak bu tarz oynamalar büyük beğeni toplamaktadır.

Aynı zamanda estetik müdahalenin izi bulunmayacağından dolayı kolaylıkla günlük yaşantınıza geri dönmeniz mümkün olmaktadır. Normal hayatın ötesinde bu tarz operasyonların birkaç ay sonrasında spor faaliyetleri bile yapabilirsiniz. Bu oldukça faydalı ve tavsiye edilen yöntemin fiyatı da çok yüksek değildir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kepeği önleme yöntemleri

Kepeği önleme yöntemleri

31 Ekim 2014
759 okunma
Epilasyonda dikkat edilmesi gerekenler

Epilasyonda dikkat edilmesi gerekenler

30 Ekim 2014
834 okunma
Pratik bakım sırları

Pratik bakım sırları

8 Mayıs 2013
870 okunma
Topuz saç yapımı

Topuz saç yapımı

30 Ekim 2012
894 okunma
Göz makyajı yapılışı

Göz makyajı yapılışı

21 Ekim 2012
864 okunma
Saç modeli anlatımı

Saç modeli anlatımı

19 Ekim 2012
983 okunma
Oje sürme yöntemi

Oje sürme yöntemi

18 Ekim 2012
1.429 okunma