Dünya üzerinde güzelliği ile anılan tüm kadınlar da ilk dikkat çeken organ burundur. Burunun hokka şeklinde olan yapısı erkekler açısından etkileyici bir unsur olarak kullanılmaktadır. Burnun küçük olmasındansa burnun yüz şekline uygun bir yapıya sahip olması daha da önemlidir.

Son dönemlerde kadınların en fazla ilgi gösterdiği operasyon burun estetiğidir. Bunun temel sebebi ise gelişen teknolojiye paralel olarak burnun kolay bir şekilde düzeltilmesinin mümkün olmasıdır. Aynı zamanda burun estetiği sadece burunla alakalı bir durum değildir. Daha çok burun yapısı kolay nefes alma horlama gibi sebeplerden dolayı da sıklıkla yapılan bir estetiktir.Uzmanlar burundan alınan kemiğin zaman içerisinde estetik yaptırmadan önceki duruma göre daha kolay uykuya dalınmasına sebep olduğunu belirtmektedir.

Estetik bu sebepten büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda kaş ve burun arasında bulunan kemiklerin de düzeltilmesi son zamanlarda sıklıkla yaptırılan operasyonlar arasında yer almaktadır.

Bütünüyle estetik operasyonları kadınların istedikleri bir şeydir. Öncelikle kaşa yapılan operasyonlar ile kaşların düşmesinin engellenmesi, dudağa koyulan silikon yardımıyla dolgunlaştırılması ve göz çukuru üzerinde yapılan etkiler ile kadının yüzünün bütünüyle değiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Estetik merkezlerinin de bu konularda sundukları paket hizmetleri sayesinde kadınlar istedikleri hizmetten ard arda faydalanabilmektedir. Ama son ödnemde burun ve estetik üzerinde o kadar çok geliştirme yapılmıştır ki, bayanlarda burun kemiğinin kırılmasına sebep verilmeden kolaylıkla ameliyat yapılması mümkün olmaktadır. Bu olay birkaç sene öncesine kadar hayalken günümüzde burun üzerinde yapılacak bu tarz oynamalar büyük beğeni toplamaktadır.

Aynı zamanda estetik müdahalenin izi bulunmayacağından dolayı kolaylıkla günlük yaşantınıza geri dönmeniz mümkün olmaktadır. Normal hayatın ötesinde bu tarz operasyonların birkaç ay sonrasında spor faaliyetleri bile yapabilirsiniz. Bu oldukça faydalı ve tavsiye edilen yöntemin fiyatı da çok yüksek değildir.

Didem tarafından yayınlandı

Zamanım oldukça burada yazıyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, gülmek, eğlenmek, gezmek, dolaşmak vardır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir